W dzisiejszych czasach mężczyźni bardzo dużą wagę przywiązują do swojego wyglądu. Już nie wystarczy jak kiedyś – umycie zębów, przeczesanie włosów i spryskanie się perfumami, aby wyjść z domu. Teraz nowoczesny mężczyzna to zadbany mężczyzna. Nie od dziś wiadomo, że wygląd to nasza wizytówka.

Zabiegi kosmetyczne dla Panów – zadbaj o urodę bez bólu

Zabiegi kosmetyczne cieszą się coraz większą popularnością wśród przedstawicieli płci męskiej. Nie są już one zarezerwowane tylko i wyłącznie dla kobiet. Salony kosmetyczne wychodzą na przeciw męskim oczekiwaniom i tworzą specjalną ofertę przygotowaną z myślą o mężczyznach w każdym wieku. Najczęściej Panowie decydują się na nieinwazyjne zabiegi, w skład których wchodzi między innymi: mikrodermabrazja diamentowa (złuszcza martwy naskórek i oczyszcza skórę twarzy), peeling kawitacyjny, oczyszczenie manualne skóry, masaż twarzy oraz dobrana do potrzeb skóry maseczka. Mężczyźni chętnie poddają się także zabiegom na dłonie i stopy, które mają zapewnić im wypielęgnowany i zadbany wygląd.

Może zaboleć…

Panowie korzystają również z nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej, które w widoczny sposób poprawiają męską urodę i likwidują jej niedoskonałości. Na uwagę zasługują inwazyjne zabiegi kosmetyczne takie jak: botoks (wstrzyknięcie preparatu w wybrane mięśnie twarzy w celu wygładzenia zmarszczek), lipoliza (wstrzykiwanie w tkankę tłuszczową lecytyny mającej za zadanie pozbycie się np. drugiego podbródka), mezoterapia igłowa czy wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. Profesjonalne zabiegi kosmetyczne wykonywane są pod okiem doświadczonego personelu przy użyciu kosmetyków stworzonych dla mężczyzn.

Kosmetyka pielęgnacyjna i estetyczna pozwala każdemu mężczyźnie zadbać o siebie od stóp do głów. Dobry wygląd ma bardzo duże znaczenie podczas zawierania kontaktów towarzyskich czy podczas starania się o nową pracę. Męska skóra ma swoje potrzeby i nie zawsze domowa pielęgnacja spełnia swoje zadanie Warto uzupełnić ją o zabiegi kosmetyczne wykonywane w profesjonalnym salonie.